UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, RATOWNIK MEDYCZNY

mgr Małgorzata Grochowska

Małgorzata Grochowska - PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, RATOWNIK MEDYCZNY. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej- edukacji, terapii i opiniowania. Zdobyte wcześniej wykształcenie medyczne związane z ratownictwem, pozwala jej na łączenie tych dziedzin razem, co często zwiększa skuteczność pomocy dla samego Pacjenta. Od 17 lat, pracuje także z osobami uzależnionymi od alkoholu. Pani Małgosia na co dzień, poza pracą u nas, jest także psychologiem w liceum ogólnokształcącym , gdzie wspiera młodzież i pomaga im wyjść z trudnych sytuacji życiowych i kryzysów.

Jest z Lekarzami na Dworskiej już drugi rok. Przyjmuje pacjentów dorosłych, dzieci i młodzież; od 10 roku życia. Zajmuje się pomocą i wsparciem w zakresie: terapii indywidualnej oraz terapii par i rodzin.

Zakres jej usług, to leczenie depresji, zaburzeń lękowych, samookaleczeń, które są w obecnych czasach bardzo częstym problemem u młodych ludzi, ale też u dorosłych. Ponad to pomoc w sytuacjach kryzysowych, traumach, problemach związanych ze sferą seksualną; zaburzenia seksualne u kobiet i mężczyzn, dysforia płciowa, problemy małżeńskie/ partnerskie oraz wspomniane wcześniej uzależnienia od alkoholu. Jako specjalista, ale też zwykły człowiek, nasza Pani Psycholog jest osobą bardzo empatyczną, wrażliwą, szczerą i otwartą na problemy swoich Pacjentów. Zawsze cierpliwie wysłucha, porozmawia, dając informacje zwrotne, nikogo przy tym nie oceniając, ponieważ każdy człowiek nosi swój własny bagaż doświadczeń. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Więc zapraszamy Państwa do naszej placówki u Lekarzy na Dworskiej w Świebodzinie.


CENNIK

Sesja psychoterapii indywidualnej/ konsultacja psychologiczna ( 50 min) 50 min / 200 zł
Sesja psychoterapii rodzinnej 270 zł
Dokumenty - opinia psychologiczna 200 zł
Dokumenty - zaświadczenie psychologiczne 150 zł

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY