UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

PORADNIE

Endokrynolog

Dr.n.med i n.o.zdr. Jarosław Kaznowski

Przez wiele lat lekarz Oddziału Klinicznego Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu. 2 specjalizacje: Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynologii. Autor i współautor licznych doniesień zjazdowych, prac naukowych z zakresu endokrynologii, medycyny nuklearnej i onkologii endokrynologicznej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Kardiolog

Lekarz Specjalista Dr n. med. Łukasz Grydz

Od stycznia 2012 roku pracuje na Oddziale Kardiologii Szpitala w Nowej Soli, a obecnie w Klinice Kardiologii Inwazyjnej i Kardiochirurgii jako asystent. Od początku pracę na Oddziale łączyłem z przyjmowaniem pacjentów w przyszpitalnej Poradni Kardiologicznej oraz Kontroli Stymulatorów i Kardiowerterów, jak również na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ginekolog

dr n. med. Tomasz Korbelak

Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu(2000r.). W wyniku jego badań dotyczących dopplerowskich przepływów naczyniowych u ciężarnych pacjentek powstała praca doktorska pt.: „Predykcja zaburzeń czynności serca płodu w czasie porodu oraz nieprawidłowego stanu noworodka w oparciu o zastosowanie wskaźnika hipoksji”.  

ZOBACZ WIĘCEJ

Laryngolog

Lekarz specjalista Łukasz Kozłowski

Na co dzień pracuje na Klinicznym Oddziale Otolaryngologii w Zielonej Górze, oraz w poradni przy szpitalnej. Zajmuje się przede wszystkim profilaktyką , diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi, a także kości skroniowej, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, tchawicy i oskrzeli

ZOBACZ WIĘCEJ

Fizjoterapeuta

Marta Vogt mgr fizjoterapii, technik masażysta 

Absolwentka: Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie - tytuł licencjata  Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Fizjoterapeuta

Marlena Klemenczak mgr fizjoterapii, fizjoterapeuta uroginekologiczny

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od początku swojej pracy zawodowej specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ortopeda

Lekarz Specjalista Marcin Kapturski

Na co dzień pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie. Specjalizuje się w schorzeniach i urazach stawów: kolanowych, łokciowych, skokowo-goleniowych, ramiennych, nadgarstka. Złamania kości i zaburzenia zrostu kolanowego, urazy sportowe, schorzenia stóp, Zmiany zwyrodnieniowe i przeciążenia układu ruchu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ortopeda

Lekarz Specjalista Jędrzej Przygodzki

Na co dzień pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie. Preluksacja – badanie bioderek noworodków, niemowląt i dzieci, usg narządów ruchu

ZOBACZ WIĘCEJ

Alergolog

Lekarz specjalista Agnieszka Karczewska

Na codzień pracuje w zielonogórskim Aldemedzie. Wykonuje testy alergologiczne Do lekarza alergologa należy się zapisać, gdy o określonych porach roku dokuczają nam następujące objawy: napady kichania, odnisty katar, łzawienie oczu, przekrwienie spojówek, świąd nosa

ZOBACZ WIĘCEJ

Neurolog

Lekarz specjalista Anna Lewandowska

Leczone choroby: bóle kręgosłupa, choroba Alzheimera, udar mózgu, otepienie, choroby nerwowo – mięsniowe, zawroty głowy, bóle głowy, choroba Parkinsona, padaczka

ZOBACZ WIĘCEJ

Radiolog

Lekarz Medycyny Krzysztofa Jungowska

Lekarz Radiolog Krzysztofa Jungowska zaprasza do gabinetu USG. Służymy szeroką wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy do Państwa dyspozycji nowoczesny sprzęt medyczny.  

ZOBACZ WIĘCEJ

Radiolog

Lekarz Radiolog Piotr Chomiak

Lekarz Radiolog Piotr Chomiak zaprasza do gabinetu USG. Służymy szeroką wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy do Państwa dyspozycji nowoczesny sprzęt medyczny.

ZOBACZ WIĘCEJ

Radiolog

Lekarz Radiolog Agnieszka Cymba

ZOBACZ WIĘCEJ

Psycholog

mgr Julita Krajczyńska

Psycholog z 25-letnim doświadczeniem w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Ukończyła w 1996 r. studia psychologiczne (specjalność psychologia kliniczna człowieka dorosłego) na Uniwersytecie im.A.Mickiewicza w Poznaniu. Od początku aktywności zawodowej pracuje głównie w obszarze pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i młodzieży.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psycholog

mgr Joanna Szymakowska

Magister Joanna Szymakowska - psycholog o sp.klinicznej, terapeuta. Konsultacje oraz terapie indywidualne dzieci, młodzieży i dorosłych, badania do opinii psychologicznych, diagnozy psychologiczne.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psycholog

mgr Małgorzata Grochowska

Nazywam się Małgorzata Klaudia Grochowska. Jestem psychologiem o specjalności klinicznej oraz w trakcie specjalizacji z zakresu seksuologii - edukacji, terapii i opiniowania. Zajmuję się także wsparciem i pomocą osobom uzależnionym od alkoholu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psycholog

mgr Anna Zalisz

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w 2021 r. na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od sierpnia 2022 r. pracuję w szpitalu psychiatrycznym. Zdobywam doświadczenie w diagnozie oraz wsparciu osób z różnymi chorobami i zaburzeniami psychicznymi.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psychiatra

lekarz specjalista Agnieszka Jaszkul

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Tytuł specjalisty w zakresie psychiatrii otrzymała w 2014 r. Szkolenie specjalizacyjne odbywała na oddziałach szpitala psychiatrycznego w Gorzowie Wlkp. i Międzyrzeczu, oraz w Klinice Psychiatrii w Poznaniu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psychiatra

lekarz specjalista Danuta Marciniak - Wrotecka

Doświadczony lekarz psychiatra z wieloletnią praktyką szpitalną. Ogromne doświadczenie w leczeniu różnych chorób i zaburzeń psychicznych takich jak : schizofrenia, choroby afektywne, psychozy na podłożu organicznym, oraz w wieku starczym i przebiegu uzależnień. Profesjonalna pierwsza pomoc w zespołach abstynencyjnych od alkoholu i substancji psychoaktywnych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Onkolog kliniczny
Pulmonolog

Lekarz specjalista Jerzy Kuczek

Od 2003 roku zajmuje się onkologią, obecnie prowadzi Poradnię Onkologii i Chemioterapii w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu, gdzie zajmuje się pacjentami z nowotworami piersi, przewodu pokarmowego układu moczowego, klatki piersiowej

ZOBACZ WIĘCEJ

Chirurg onkolog

Lekarz specjalista Maja Molska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, rezydentka chirurgii onkologicznej, w trakcie specjalizacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Chirurg Naczyniowy

lek med. Bartosz Golik

Na co dzień pracuję w Klinicznym Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Wykonuję zabiegi operacyjne klasyczne i endowaskularne w zakresie tętnic obwodowych kończyn dolnych i górnych, tętnic szyjnych oraz aorty, a także dostępy naczyniowe do dializ w obrębie kończyn górnych (nadgarstek, łokieć).

ZOBACZ WIĘCEJ

Specjalista Chirurgii Ogólnej

Dr n. med. Tomasz Wierzbicki

Specjalista chirurgii ogólnej, endokrynologicznej i proktologicznej. W naszej placówce oferujemy m.in :ustalanie wskazań do leczenia operacyjnego, kontrolę pooperacyjną, diagnozę proktologiczną

ZOBACZ WIĘCEJ

Specjalistka Chirurgii Ogólnej

Aleksandra Gierszewska

Specjalistka chirurgii ogólnej z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy w dużych ośrodkach, obecnie związana ze Szpitalem Powiatowym w Międzyrzeczu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Diabetolog

Lekarz specjalista Agnieszka Sznajderowicz

ZOBACZ WIĘCEJ

Dermatolog

lek med. Alicja Kubiak

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym. Szczególne zainteresowania to przede wszystkim cukrzyca i wszelkiego typu problemy związane z jej przewlekłym charakterem. Priorytet – to indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb.

ZOBACZ WIĘCEJ

dr. n.med lekarz medycyny estetycznej

Norbert Czapla

ZOBACZ WIĘCEJ

Urolog

Taras Hladun

Głównym zainteresowaniem jest urologia onkologiczna, urologia rekonstrukcyjna i andrologia zabiegowa, leczenie niepłodności męskiej oraz endourologia. Pan doktor posługuje się wieloma językami co pomaga nawiązać kontakt z pacjentami różnych narodowości i zawsze dąży do rozwiązania problemu zdrowotnego.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dietetyk Kliniczny, Psycholog

Nicol Sobieraj

Nicol Sobieraj psycholog, dietetyk, psychodietetyk Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Poznaniu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z psychodietetyki, szkolenie z Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT), a także z wprowadzenia do psychoterapii systemowej. Pogłębia swoją wiedzę podczas szkoleń i konferencji z zakresu dietetyki i psychodietetyki.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dietetyk, Psychodietetyk

Adrianna Klemenczak

Adrianna Klemenczak Dietetyk, Psychodietetyk Jestem dyplomowaną dietetyczką. Tytuł psychodietetyka uzyskałam kończąc studia w Collegium Balticum-Akademii Nauk Stosowanych. To nie koniec mojej drogi edukacyjnej w październiku rozpoczęłam studia II stopnia w kierunku żywienia klinicznego. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę podczas szkoleń i konferencji w zakresie dietetyki i psychodietetyki.

ZOBACZ WIĘCEJ

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY