PORADNIE

Medycyna Estetyczna

mgr Kosmetolog Dominika Golwiej-Dorywała

Nazywam się Dominika Golwiej-Dorywała, z wyksztalcenia jestem kosmetologiem. W 2016 roku ukończyłam studia II stopnia na Uniwersytecie medycznym im. Karola Marcnikowskiego w poznaniu i uzyskałam tytuł magistra kosmetologii.   

ZOBACZ WIĘCEJ

Pediatria, Nefrolog dziecięcy

Dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Specjalista pediatrii, nefrologii, nefrologii dziecięcej i transplantologii klinicznej, ukończył Akademią Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1991r.  

ZOBACZ WIĘCEJ

Ginekologiczna

dr n. med. Tomasz Korbelak

Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu(2000r.). W wyniku jego badań dotyczących dopplerowskich przepływów naczyniowych u ciężarnych pacjentek powstała praca doktorska pt.: „Predykcja zaburzeń czynności serca płodu w czasie porodu oraz nieprawidłowego stanu noworodka w oparciu o zastosowanie wskaźnika hipoksji”.  

ZOBACZ WIĘCEJ

Laryngologiczna

lekarz specjalista Łukasz Kozłowski

Na co dzień pracuje na Klinicznym Oddziale Otolaryngologii w Zielonej Górze, oraz w poradni przy szpitalnej. Zajmuje się przede wszystkim profilaktyką , diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi, a także kości skroniowej, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, tchawicy i oskrzeli

ZOBACZ WIĘCEJ

Neurologiczna

lekarz specjalista. Przemysław Osip

Specjalista Neurolog posiada wieloletnie doświadczenie Kierownika Oddziału Udarowego Centrum Medycznego HCP w Poznaniu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem układu mięśniowo – kostnego, leczeniem chorób naczyniowych, układu nerwowego, chorób naczyniowych mózgu, chorób układu krążenia, leczeniem bólu głowy, migreny, czy zaburzeń równowagi.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ortopedyczna

Lekarz Specjalista Marcin Kapturski

Na co dzień pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie. Specjalizuje się w schorzeniach i urazach stawów: kolanowych, łokciowych, skokowo-goleniowych, ramiennych, nadgarstka. Złamania kości i zaburzenia zrostu kolanowego, urazy sportowe, schorzenia stóp, Zmiany zwyrodnieniowe i przeciążenia układu ruchu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ortopedyczna

Lekarz Specjalista Jędrzej Przygodzki

Na co dzień pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie. Preluksacja – badanie bioderek noworodków, niemowląt i dzieci, usg narządów ruchu

ZOBACZ WIĘCEJ

Alergologiczna

lekarz specjalista Agnieszka Karczewska

Na codzień pracuje w zielonogórskim Aldemedzie. Wykonuje testy alergologiczne Do lekarza alergologa należy się zapisać, gdy o określonych porach roku dokuczają nam następujące objawy: napady kichania, odnisty katar, łzawienie oczu, przekrwienie spojówek, świąd nosa

ZOBACZ WIĘCEJ

Urologiczna

Lekarz specjalista Jakub Kwapisz

leczenie stanów zapalnych dróg moczowych, leczenie schorzeń prostaty, leczenie nowotworów dróg moczowych, leczenie nietrzymania moczu oraz schorzeń neurogennych pęcherza leczenie kamicy dróg moczowych, kwalifkacja do leczenia szpitalnego, USG

ZOBACZ WIĘCEJ

Kardiologiczna

lekarz Specjalista Dr n. med. Łukasz Grydz

Od stycznia 2012 roku pracuje na Oddziale Kardiologii Szpitala w Nowej Soli, a obecnie w Klinice Kardiologii Inwazyjnej i Kardiochirurgii jako asystent. Od początku pracę na Oddziale łączyłem z przyjmowaniem pacjentów w przyszpitalnej Poradni Kardiologicznej oraz Kontroli Stymulatorów i Kardiowerterów, jak również na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG

Lekarz Radiolog Piotr Chomiak

Lekarz Radiolog Piotr Chomiak zaprasza do gabinetu USG. Służymy szeroką wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy do Państwa dyspozycji nowoczesny sprzęt medyczny.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psychoterapeutyczna

Psycholog Joanna Godziejewska

Magister psychologii ze specjalnością kliniczną, absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu. Prowadzi terapię oraz konsultacje dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W pracy klinicznej łączy nurty psychoterapeutyczne, aby dobrać trafną metodę terapeutyczną do konkretnego człowieka.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psychiatryczna

Psychiatra Agnieszka Czerniec

ZOBACZ WIĘCEJ

Endokrynolog

Jarosław Kaznowski

Przez wiele lat lekarz Oddziału Klinicznego Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu. 2 specjalizacje: Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynologii. Autor i współautor licznych doniesień zjazdowych, prac naukowych z zakresu endokrynologii, medycyny nuklearnej i onkologii endokrynologicznej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Onkolog kliniczny

Jerzy Kuczek

Od 2003 roku zajmuje się onkologią, obecnie prowadzi Poradnię Onkologii i Chemioterapii w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu, gdzie zajmuje się pacjentami z nowotworami piersi, przewodu pokarmowego układu moczowego, klatki piersiowej

ZOBACZ WIĘCEJ

Chirurgia Onkologiczna

Dawid Murawa

Prof. Dawid Murawa kierownik Katedry Chirurgii i Onkologii na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu zielonogórskiej uczelni. Wcześniej pracował m.in. w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu, a ostatnio kierował Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Diabetologiczna

dr Agnieszka Niemiec

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym. Szczególne zainteresowania to przede wszystkim cukrzyca i wszelkiego typu problemy związane z jej przewlekłym charakterem. Priorytet – to indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dermatologiczna

lek med. Alicja Kubiak

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym. Szczególne zainteresowania to przede wszystkim cukrzyca i wszelkiego typu problemy związane z jej przewlekłym charakterem. Priorytet – to indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dietetyk Kliniczny

mgr Joanna Skwarek

Cechuje mnie holistyczne podejście do człowieka i szeroko pojętego zdrowia. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, nie powielam schematów i jestem otwarta na różnorodne systemy żywieniowe oparte o evidence based medicine (EBM).

ZOBACZ WIĘCEJ

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Nowa filia w Międzyrzeczu

08.07.2020

Z przyjemnością zapraszamy państwa do naszej filii w międzyrzeczu już od 17 lipca, ul. zachodnia 1a
Rejestracja Tel: 500 890 918, 577 640 111

Czytaj więcej

Współpraca z Fundacją Stratpoints

27.08.2020

Miło nam poinformować że nasza filia w Międzyrzeczu rozpoczęła współpracę z Fundacją Stratpoints.

Czytaj więcej

Kolejne miejsce przyjazne weteranom!

14.06.2019

„Lekarze na Dworskiej” to Centrum Medyczne, które oferuje weteranom i ich rodzinom możliwość skorzystania z konsultacji medycznych z 30% rabatem.

Czytaj więcej