UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

PSYCHOLOG

mgr Joanna Szymakowska

Magister psychologii, certyfikowany psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym, diagnosta, absolwentka uniwersytetu SWPS oraz uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukończonym ze specjalnością kliniczną. Tuż po ukończeniu studiów rozpoczęła studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym , w trakcie ich trwania miała możliwość szlifowania swoich umiejętności oraz poszerzania wiedzy w zdobytym zawodzie poprzez staże oraz pracę z dziećmi i młodzieżą . W międzyczasie zdobyła certyfikat w nurcie systemowym z „Prowadzenia Rozmów Pomocowych” pod okiem psychoterapeutki, Joanny Sowińskiej. W ramach pogłębienia zagadnień związanych z procesem diagnostycznym ukończyła również studia podyplomowe z Praktycznej Diagnozy Psychologicznej na wrocławskim SWPS-ie. Od ośmiu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą.

Dzięki pracy w domu pomocy społecznej zdobyła doświadczenie z seniorami oraz osobami posiadającymi tzw. podwójną diagnozę psychiatryczną.

Obecnie certyfikowany psychoterapeuta po szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod Kierownictwem naukowym – Agnieszki Popiel i Ewy Pragłowskiej - osób o najdłuższym w Polsce doświadczeniu w praktyce i nauczaniu psychoterapii poznawczo-behawioralnej zgodnym ze standardami EABCT.

Pracuje jako psycholog i psychoterapeuta poznawczo- behawioralny z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, rodzinami, parami. Prywatnie żona i mama, miłośniczka podróży i zwierząt. Zwolenniczka rozwoju osobistego w imię powiedzenia, że jedyna pewna robota w życiu to praca nad sobą.


CENNIK

Sesja psychoterapii indywidualnej/ konsultacja psychologiczna ( 50 min) 50 min / 200 zł
Sesja psychoterapii rodzinnej 270 zł
Dokumenty - opinia psychologiczna 200 zł
Dokumenty - zaświadczenie psychologiczne 150 zł

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY