UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

NEFROLOGDZIECIĘCY

Dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Specjalista pediatrii, nefrologii, nefrologii dziecięcej i transplantologii klinicznej, ukończył Akademią Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1991r. Pracował w ośrodkach akademickich w Poznaniu i Szczecinie, przez 10 lat pełnił funkcję ordynatora Oddziału Nefrologii Dziecięcej w Szczecnie, a przez kolejne 5 – ordynatora Oddziału Dziecięcego w Międzyrzeczu.

Odbył staże w Cardiff Royal Infirmary, Medizinische Hochschule Hannover, Wilhelmina Children’s Hospital w Utrechcie i w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, uczestniczył w ponad 100 konferencja i zjazdach naukowych. Aktualnie jest adiunktem w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz lekarzem kontraktowym w Oddziale Pediatrii i Neurologii Dziecięcej w Nowej Soli.

Autor 61 artykułów i ponad 180 doniesień zjazdowych z zakresu nefrologii, pediatrii i transplantologii. Jego podstawowe kierunki zainteresowań to kłębuszkowe zapalenia nerek, zakażenia i wady układu moczowego oraz powikłania nefrologiczne po transplantacjach.


CENNIK

Konsultacja + usg 250 zł

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY