NEFROLOGIADZIECIĘCA

Dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Specjalista pediatrii, nefrologii, nefrologii dziecięcej i transplantologii klinicznej, ukończył Akademią Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1991r. Pracował w ośrodkach akademickich w Poznaniu i Szczecinie, przez 10 lat pełnił funkcję ordynatora Oddziału Nefrologii Dziecięcej w Szczecnie, a przez kolejne 5 – ordynatora Oddziału Dziecięcego w Międzyrzeczu.

Odbył staże w Cardiff Royal Infirmary, Medizinische Hochschule Hannover, Wilhelmina Children’s Hospital w Utrechcie i w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, uczestniczył w ponad 100 konferencja i zjazdach naukowych. Aktualnie jest adiunktem w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz lekarzem kontraktowym w Oddziale Pediatrii i Neurologii Dziecięcej w Nowej Soli.

Autor 61 artykułów i ponad 180 doniesień zjazdowych z zakresu nefrologii, pediatrii i transplantologii. Jego podstawowe kierunki zainteresowań to kłębuszkowe zapalenia nerek, zakażenia i wady układu moczowego oraz powikłania nefrologiczne po transplantacjach.


CENNIK

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NASI LEKARZE

NAJNOWSZEINFORMACJE

Nowa filia w Międzyrzeczu

08.07.2020

Z przyjemnością zapraszamy państwa do naszej filii w międzyrzeczu już od 17 lipca, ul. zachodnia 1a
Rejestracja Tel: 500 890 918, 577 640 111

Czytaj więcej

Współpraca z Fundacją Stratpoints

27.08.2020

Miło nam poinformować że nasza filia w Międzyrzeczu rozpoczęła współpracę z Fundacją Stratpoints.

Czytaj więcej

Kolejne miejsce przyjazne weteranom!

14.06.2019

„Lekarze na Dworskiej” to Centrum Medyczne, które oferuje weteranom i ich rodzinom możliwość skorzystania z konsultacji medycznych z 30% rabatem.

Czytaj więcej