PORADNIA KARDIOLOGICZNA

Lekarz specjalista dr n. med. Łukasz Grydz

Od stycznia 2012 roku pracuje na Oddziale Kardiologii Szpitala w Nowej Soli, a obecnie w Klinice Kardiologii Inwazyjnej i Kardiochirurgii jako asystent.

Od początku pracę na Oddziale łączył z przyjmowaniem pacjentów w przyszpitalnej Poradni Kardiologicznej oraz Kontroli Stymulatorów i Kardiowerterów, jak również na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Zajmuje się elektrofizjologią i elektroterapią serca oraz zaburzeniami rytmu serca.

Na co dzień w Zakładzie Hemodynamiki wszczepia stymulatory serca i kardiowertery-defibrylatory(ICD/CRT). Dodatkowo prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Przez cały okres pracy zawodowej systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w Konferencjach Kardiologicznych w Polsce i w Europie(Europace, EHRA Congress), gdzie publikowane są jego prace. W tym roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego(PTK i ESC) oraz Europejskiego Towarzystwa Zaburzeń Rytmu Serca(EHRA).


CENNIK

Konsultacja 150 zł
Echo serca 100 zł
Holter Ekg 100 zł
Badanie Ekg 50 zł

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NASI LEKARZE

NAJNOWSZEINFORMACJE

Nowa filia w Międzyrzeczu

08.07.2020

Z przyjemnością zapraszamy państwa do naszej filii w międzyrzeczu już od 17 lipca, ul. zachodnia 1a
Rejestracja Tel: 500 890 918, 577 640 111

Czytaj więcej

Współpraca z Fundacją Stratpoints

27.08.2020

Miło nam poinformować że nasza filia w Międzyrzeczu rozpoczęła współpracę z Fundacją Stratpoints.

Czytaj więcej

Kolejne miejsce przyjazne weteranom!

14.06.2019

„Lekarze na Dworskiej” to Centrum Medyczne, które oferuje weteranom i ich rodzinom możliwość skorzystania z konsultacji medycznych z 30% rabatem.

Czytaj więcej