UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

KARDIOLOGDLA DOROSŁYCH

Lekarz specjalista dr n. med. Łukasz Grydz

Od stycznia 2012 roku pracuje na Oddziale Kardiologii Szpitala w Nowej Soli, a obecnie w Klinice Kardiologii Inwazyjnej i Kardiochirurgii jako asystent.

Od początku pracę na Oddziale łączył z przyjmowaniem pacjentów w przyszpitalnej Poradni Kardiologicznej oraz Kontroli Stymulatorów i Kardiowerterów, jak również na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Zajmuje się elektrofizjologią i elektroterapią serca oraz zaburzeniami rytmu serca.

Na co dzień w Zakładzie Hemodynamiki wszczepia stymulatory serca i kardiowertery-defibrylatory(ICD/CRT). Dodatkowo prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Przez cały okres pracy zawodowej systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w Konferencjach Kardiologicznych w Polsce i w Europie(Europace, EHRA Congress), gdzie publikowane są jego prace. W tym roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego(PTK i ESC) oraz Europejskiego Towarzystwa Zaburzeń Rytmu Serca(EHRA).


CENNIK

Konsultacja + Echo serca + badanie Ekg 350 zł
Konsultacja kardiologiczna 250 zł
Holter Ekg 120 zł
Holter ciśnieniowy 120 zł

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY