UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

PORADNIEPSYCHOLOGICZNE

Psycholog

mgr Julita Krajczyńska

Psycholog z 25-letnim doświadczeniem w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Ukończyła w 1996 r. studia psychologiczne (specjalność psychologia kliniczna człowieka dorosłego) na Uniwersytecie im.A.Mickiewicza w Poznaniu. Od początku aktywności zawodowej pracuje głównie w obszarze pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i młodzieży.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psycholog

mgr Joanna Szymakowska

Magister psychologii, certyfikowany psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym, diagnosta, absolwentka uniwersytetu SWPS oraz uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukończonym ze specjalnością kliniczną.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psycholog

mgr Małgorzata Grochowska

Nazywam się Małgorzata Klaudia Grochowska. Jestem psychologiem o specjalności klinicznej oraz w trakcie specjalizacji z zakresu seksuologii - edukacji, terapii i opiniowania. Zajmuję się także wsparciem i pomocą osobom uzależnionym od alkoholu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Psycholog

mgr Anna Zalisz

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w 2021 r. na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od sierpnia 2022 r. pracuję w szpitalu psychiatrycznym. Zdobywam doświadczenie w diagnozie oraz wsparciu osób z różnymi chorobami i zaburzeniami psychicznymi.

ZOBACZ WIĘCEJ

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY