UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

PSYCHOLOGDIETETYK, PSYCHODIETETYK

Nicol Sobieraj psycholog, dietetyk, psychodietetyk

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Poznaniu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z psychodietetyki, szkolenie z Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT), a także z wprowadzenia do psychoterapii systemowej. Pogłębia swoją wiedzę podczas szkoleń i konferencji z zakresu dietetyki i psychodietetyki.

Specjalizuje się w pracy z osobami odchudzającymi się, cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, a także chorującymi przewlekle i wymagającymi specjalistycznych diet. W terapii z pacjentami szuka przyczyn niekorzystnych nawyków żywieniowych, wyjaśnia mechanizmy leżące u podłoża zaburzeń odżywiania, zaburzonego jedzenia, wahań masy ciała. Towarzyszy w zmianie sposobu odżywiania i poszukiwaniu metod radzenia sobie z trudnościami związanymi z jedzeniem.


CENNIK

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY