UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

DIETETYKPSYCHODIETETYK

Adrianna Klemenczak Dietetyk, Psychodietetyk

Jestem dyplomowaną dietetyczką. Tytuł psychodietetyka uzyskałam kończąc studia w Collegium Balticum-Akademii Nauk Stosowanych. To nie koniec mojej drogi edukacyjnej w październiku rozpoczęłam studia II stopnia w kierunku żywienia klinicznego. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę podczas szkoleń i konferencji w zakresie dietetyki i psychodietetyki.

Podczas wizyty wykonuje analizę składu ciała na wyspecjalizowanym sprzęcie TANITA oraz układam spersonalizowane jadłospisy na podstawie wyników badań. Zadbam przede wszystkim o wasze decyzje żywieniowe. Pokazuje, że dieta nie musi być trudna w utrzymaniu, może posiadać efekty długoterminowe i być smaczna. Specjalizuje się w dietach przy insulinooporności, cukrzycy, dnie moczanowej, otyłości, chorobie refluksowej, chorobach układu pokarmowego, chorobach tarczycy.

Głównym celem w spotkaniach z pacjentami jest wypracowanie zdrowego, długoterminowego schematu odżywiania, który wpłynie korzystnie na samopoczucie psychiczne i fizyczne. Od stycznia rozpoczęłam współpracę z firmą cateringową TyciCatering, więc jeśli nie masz czasu na przygotowanie posiłków, a marzy Ci się smaczna, która będzie dostosowana do Twojego stanu zdrowia i będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Zapraszam na konsultację, ułożę indywidualną dietę dla Ciebie!


CENNIK

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY