UWAGA !!! Przepraszamy chwilowa awaria telefonu u "Lekarzy na Dworskiej" prosimy dzwonić pod numer 500 890 918📞☎️☎️

CHIRURG ONKOLOG

Lekarz specjalista Maja Molska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, rezydentka chirurgii onkologicznej, w trakcie specjalizacji. Na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze, w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Dawida Murawy.

W swojej praktyce klinicznej zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym nowotworów jamy brzusznej, żołądka, trzustki, tarczycy,skóry i piersi, które są jej głównym źródłem zainteresowań.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach naukowych zarówno w kraju jak i za granicą, a także uczestniczy w projektach badawczych. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych, wykładowca akademicki.


CENNIK

ZADBAJ O ZDROWIE

SWOJEGO DZIECKA

Serdecznie zapraszam na profesjonalne
konsultacje alergologiczne
Czytaj więcej Umów wizytę

NAJNOWSZEINFORMACJE

Huczne otwarcie już za nami !

18.03.2022

Nasza przychodni to wybitni specjaliści, nowoczesny sprzęt, przyjazny personel, miła atmosfera. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Powiecie Międzyrzeckim

Czytaj więcej

Przypominamy o zmianie naszej lokalizacji

17.03.2022

Drodzy pacjenci, przypominamy o zmianie naszej lokalizacji. Od 17.03 zapraszamy na wizyty do naszej filii ul. Rynek 2 w Międzyrzeczu. Zobacz jak do nas dotrzeć?

Czytaj więcej

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej"

13.09.2021

NOWOŚĆ u "Lekarzy na Dworskiej" Nasofaryngoskop do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani w rozdzielczości Full HD.

Czytaj więcej

NASIPARTNERZY